BRAND MENTOR bir strateji ve marka yönetimi ajansıdır. Markaları insanların hayatlarına dokunacak şekilde dönüştürüyor ve geliştiriyoruz. Marka danışmanı olarak müşterilerinizin davranışlarını ve beklentilerini analiz eder ve buna göre stratejiler geliştiririz. Yeni stratejinizi markanız ve müşterileriniz tarafından değer verilen sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. Geliştirdiği stratejilerle BRAND MENTOR, markanızla müşterileriniz arasında güçlü bir etkileşim sağlar ve verimli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı platformlarda oluşturduğumuz deneyimlerle, markanızı çok platformlu bir strateji ile en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı oluyoruz. Kısacası, sizin için faydalı olmayı dört gözle bekliyoruz!

Google bir kumarhane gibidir. Doğru dijital pazarlama stratejisi oluşturulmazsa para kaybetmek ve zaman kaybetmek çok yüksek bir olasılıktır. Unutmayın: Kasa hep kazanır!

NASIL YAPIYORUZ?

Markanızı ve müşterilerinizi analiz ederek doğru stratejileri oluşturuyoruz.
Bunun için üç adım:

ANLAMA ANALİZ PLAN ANALİZ OPTİMİZE ANALİZ

ANLIYORUZ

Pazarlama stratejinizin ve işinizin uyumlu olması için iş kolu ve sektörünüzü anlayarak işe başlıyoruz.

PLANLIYORUZ

Hangi dönemde hangi medyayı kullanacağınızı belirleyip, pazarlama planınızı ve bütçenizi oluşturuyoruz.

OPTİMİZE EDİYORUZ

Optimizasyon olmayan bir pazarlama planı yoktur. Stratejimizin performansını artırmak için optimizasyona, rakip analizine ve zekaya önem veriyoruz.

ÖNE ÇIKAN BAZI PROJELERİMİZ

BİZİMLE ÇALIŞIN

MARKANIZI BÜYÜTELİM!

İLETİŞİM